Dom Kultury w Lubawce zaprasza w sobotę (5 maja) o godzinie 16:00 na popołudnie z Teatrem Improwizacji "Jesiotr" z Wrocławia.
Teatr Jesiotr działa na wrocławskiej scenie komediowej już od sześciu lat. Tworzą teatr na oczach widowni, a każda scenka to unikalna opowieść, opowiedziana tylko raz. Jest oryginalnie, jest spontanicznie, jest z Ikrą!

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze