W najbliższą sobotę (5 października) na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 odbędzie się festyn.
Zabawa rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 14.30. W programie m.in. gimnastyczny tor przeszkód, rzut frisbee do celu, przejście pod tyczką, konkurs tańca na macie, turniej halowej piłki nożnej, konkurs plastyczny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze