W poniedziałek (5 listopada) uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wzięli udział w warsztatach plastycznych ?Moje jesienne spotkanie z książką ? malujemy co czujemy?.
Warsztaty odbyły się w ramach projektu pod hasłem. ?Mój magiczny świat z książką w ręku? współfinansowanego przez Fundację Santander Bank Polska.
Zajęcia miały na celu ekspresję plastyczną/interpretację poznanych wcześniej bajek i baśni. Dzieci wyrażały swoje emocje, przeżycia poprzez twórczość plastyczną (rysowanie, malowanie, wycinanie, wydzieranie, lepienie, łączenie różnych technik, malowanie przy muzyce) , wykonywały mnóstwo ciekawych ilustracji do ulubionych baśni.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze