Reklama

Jesienne spotkanie z książką

W poniedziałek (5 listopada) uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wzięli udział w warsztatach plastycznych ?Moje jesienne spotkanie z książką ? malujemy co czujemy?.

 

Warsztaty odbyły się w ramach projektu pod hasłem. ?Mój magiczny świat z książką w ręku? współfinansowanego przez Fundację Santander Bank Polska.

Zajęcia miały na celu ekspresję plastyczną/interpretację poznanych wcześniej bajek i baśni. Dzieci wyrażały swoje emocje, przeżycia poprzez twórczość plastyczną (rysowanie, malowanie, wycinanie, wydzieranie, lepienie, łączenie różnych technik, malowanie przy muzyce) , wykonywały mnóstwo ciekawych ilustracji do ulubionych baśni.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama