Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy ulic: T. Kościuszki, Leśnej i Licealnej, bardzo, bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy. Tak wspaniały wynik utwierdza mnie w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku oraz że nasze ulice zmieniają się i pięknieją.
Wasze głosy i okazane zaufanie zobowiązują mnie do dalszej wytężonej pracy na rzecz miasta i okręgu.
Z wyrazami szacunku
Jerzy Basta
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze