JELENIOGÓRSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ AMATORÓW 2013/2014
organizowanej przez Ognisko TKKF ?ORLE? w Jeleniej Górze.
Przy finansowym wsparciu Prezydenta Jeleniej Góry
Pierwsza runda fazy play-off (dwa spotkania)
Mecz A -
08.04 wtorek ARF Barcinek - OLIMPIA II KOWARY godz. 18,00
15.04 wtorek OLIMPIA II KOWARY - ARF Barcinek godz. 19,50
Mecz B -
09.04 środa POLITECHNIKA - ?CYSTERSI? Krzeszów godz. 17,30
15.04 wtorek ?CYSTERSI? Krzeszów - POLITECHNIKA godz. 19,15
Mecz C -
09.04 środa KPSW - ?ORLE BIS? godz. 18,15
16.04 środa ?ORLE BIS? ? KPSW godz.18,15
Mecz D -
11.04 piątek ?BÓBR? Marciszów - UNIWERSYTET godz. 19,15
16.04 środa UNIWERSYTET - ?BÓBR? Marciszów godz. 19,15
Awans do następnej rundy play-off uzyskuje zespół który zdobędzie więcej punktów w dwumeczu.
Mecze w play-off są punktowane tak samo, jak w fazie zasadniczej.
W przypadku takiej samej liczby punktów o awansie decyduje tzw. złoty set grany do 15 z przewagą dwóch punktów.
Zespoły przegrywające w pierwszej fazie play-off zajmują w rozgrywkach miejsca 5-8 a kolejność ustalona jest na podstawie wyników osiągniętych w rozgrywkach rundy zasadniczej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze