JELENIOGÓRSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ AMATORÓW 2013/2014
organizowanej przez Ognisko TKKF ?ORLE? w Jeleniej Górze.
Przy finansowym wsparciu Prezydenta Jeleniej Góry
Trzecia, finałowa runda fazy play-off (dwa spotkania)
Pierwsze spotkanie.
OLIMPIA II KOWARY(2) - ?ORLE BIS?(1) 3 : 2 (25-15; 17-25; 26-24; 23-25; 15-7)
Mecz rewanżowy
?ORLE BIS?(1) - OLIMPIA II KOWARY (3) 2 : 3 (25-20; 21-25; 18-25; 25-21; 8-15)
Drugie, bardzo zacięte spotkanie finałowe rozegrane przy licznej grupie kibiców zakończyło się zwycięstwem gości 3 : 2. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu o zwycięstwie decydował piąty set spotkania.
Tym samym zespół OLIMPII II KOWARY został zwycięzcą rozgrywek JELENIOGÓRSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ AMATORÓW 2013/2014 zdobywając tytuł Mistrza Jeleniej Góry
oraz Puchar Prezydenta Jeleniej Góry Marcina Zawiły.
Nagrodami specjalnymi (pucharami oraz dyplomami)zostali uhonorowani:
Marcin Szujewski z zespołu OLIMPII, uznany za najlepszego zawodnika meczów finałowych,
oraz
Radosław Barlik z zespołu ORLE BIS uznany za najlepszego zawodnik całego cyklu rozgrywek
Wszystkie zespoły uczestniczące w rozgrywkach otrzymały dyplomy oraz puchary ufundowane przez Prezydenta Jeleniej Góry Marcina Zawiłe.
Organizator rozgrywek kieruje szczególne podziękowania na ręce Pana Mikołaja Nikołjuka za profesjonalną obsługę sędziowską całych rozgrywek.
TABELA KOŃCOWA ROZGRYWEK
1. OLIMPIA II Kowary
2. ORLE BIS Jelenia Góra
3. ?CYSTERSI? Krzeszów
4. ?BÓBR? Marciszów
5. UNIWERSYTET
6. KPSW
7. POLITECHNIKA
8. ARF Barcinek
Sporządził
Marian Mojta
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze