JELENIOGÓRSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ AMATORÓW 2013/2014
III Runda Play-Off
organizowanej przez Ognisko TKKF ?ORLE? w Jeleniej Górze.
Przy finansowym wsparciu Prezydenta Jeleniej Góry
Udany rewanż zespołu OLIMPII II Kowary i zwycięstwo w złotym secie nad młodym zespołem ?BÓBR? Marciszów
W drugim spotkaniu półfinałowym łatwa wygrana ?ORLE BIS? nad osłabionymi kontuzjami CYSTERSAMI z Krzeszowa
Przed nami wielki finał ?ORLE BIS? Jelenia Góra - OLIMPII II Kowary
2. Druga runda fazy play-off (dwa spotkania)
Mecz E
?BÓBR? Marciszów(3) - OLIMPIA II KOWARY (0) 3 : 1 (25-21; 21-25; 25-20; 27-25)
OLIMPIA II KOWARY(3) - ?BÓBR? Marciszów (0) 3 : 0 (25-20; 25-17; 25-22)
Złoty set 15-6 dla OLIMPII II Kowary
OLIPIA II Kowary awansowała do finału rozgrywek
Zespół ?BÓBR? Marciszów zajął w rozgrywkach 4 miejsce
Mecz F
?ORLE BIS?(3) - ?CYSTERSI? Krzeszów (0) 3 : 1 (25-16; 25-8; 16-25; 25-18)
?CYSTERSI? Krzeszów(0) - ?ORLE BIS?(3) 0 : 3 (23-25; 22-25; 19-25)
?ORLE BIS? awansowało do finału rozgrywek.
Zespół ?CYSTERSI? Krzeszów zajął w rozgrywkach 3 miejsce.
3. Trzecia, finałowa runda fazy play-off (dwa spotkania)
Mecz G
20.05 wtorek OLIMPIA II KOWARY - ?ORLE BIS? godz. 19,50
29.05 czwartek ?ORLE BIS? - OLIMPIA II KOWARY godz. 18,15
Zwycięzcą rozgrywek zostanie zespół który zdobędzie więcej punktów w dwumeczu.
Mecze w play-off są punktowane tak samo, jak w fazie zasadniczej.
W przypadku takiej samej liczby punktów o awansie decyduje tzw. złoty set grany do 15 z przewagą dwóch punktów.
Opracował
Marian Mójta
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze