Reklama

Jeleniogórska Liga Piłki Siatkowej - druga runda play-off 2014

Jeleniogórska Liga Piłki Siatkowej Amatorów 2013/2014
organizowanej przez Ognisko TKKF ?ORLE? w Jeleniej Górze.
Przy finansowym wsparciu Prezydenta Jeleniej Góry

Dalszy ciąg dobrej passy młodego zespołu ?BÓBR? Marciszów który w pierwszym meczu II
rundy play-off pokonał zwycięzcę sesji zasadniczej rozgrywek zespół Kowarskiej OLIMPII 3 : 1.
W emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu ?ORLE BIS? także 3 : 1 pokonało CYSTERSÓW

 Druga runda fazy play-off (dwa spotkania)
 ?BÓBR? Marciszów(3) - OLIMPIA II KOWARY (0) 3 : 1 (25-21; 21-25; 25-20; 27-25)
 06.05 wtorek OLIMPIA II KOWARY - ?BÓBR? Marciszów godz. 19,50

 ?ORLE BIS?(3) - ?CYSTERSI? Krzeszów (0) 3 : 1 (25-16; 25-8; 16-25; 25-18)
 06.05 wtorek ?CYSTERSI? Krzeszów - ?ORLE BIS? godz. 19,15

Awans do finału rozgrywek uzyskuje zespół który zdobędzie więcej punktów w dwumeczu.
Mecze w play-off są punktowane tak samo, jak w fazie zasadniczej.
W przypadku takiej samej liczby punktów o awansie decyduje tzw. złoty set grany do 15 z
przewagą dwóch punktów.
Zespoły przegrywające w drugiej fazie play-off zajmują w rozgrywkach miejsca 3-4 a kolejność
ustalona jest na podstawie wyników osiągniętych w rozgrywkach rundy zasadniczej.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama