Jeleniogórska Liga Piłki Siatkowej Amatorów 2013/2014
organizowanej przez Ognisko TKKF ?ORLE? w Jeleniej Górze.
Przy finansowym wsparciu Prezydenta Jeleniej Góry
Dalszy ciąg dobrej passy młodego zespołu ?BÓBR? Marciszów który w pierwszym meczu II
rundy play-off pokonał zwycięzcę sesji zasadniczej rozgrywek zespół Kowarskiej OLIMPII 3 : 1.
W emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu ?ORLE BIS? także 3 : 1 pokonało CYSTERSÓW
Druga runda fazy play-off (dwa spotkania)
?BÓBR? Marciszów(3) - OLIMPIA II KOWARY (0) 3 : 1 (25-21; 21-25; 25-20; 27-25)
06.05 wtorek OLIMPIA II KOWARY - ?BÓBR? Marciszów godz. 19,50
?ORLE BIS?(3) - ?CYSTERSI? Krzeszów (0) 3 : 1 (25-16; 25-8; 16-25; 25-18)
06.05 wtorek ?CYSTERSI? Krzeszów - ?ORLE BIS? godz. 19,15
Awans do finału rozgrywek uzyskuje zespół który zdobędzie więcej punktów w dwumeczu.
Mecze w play-off są punktowane tak samo, jak w fazie zasadniczej.
W przypadku takiej samej liczby punktów o awansie decyduje tzw. złoty set grany do 15 z
przewagą dwóch punktów.
Zespoły przegrywające w drugiej fazie play-off zajmują w rozgrywkach miejsca 3-4 a kolejność
ustalona jest na podstawie wyników osiągniętych w rozgrywkach rundy zasadniczej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze