Uczeń Zespołu Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze zakwalifikował się do kadry Polski na Mistrzostwa Europy w grapplingu.
Jakub Janik uczeń klasy 4s- technik spedytor wystartował w Mistrzostwach Polski w Grapplingu. Osiągnięty wynik pozwolił mu na zakwalifikowanie do kadry narodowej w tej dyscyplinie. Mistrzostwa Europy odbędą się 24 maja w Armenii.
Grappling to forma walki, w której stosuje się jedynie chwyty i dźwignie. Nie ma ciosów, kopnięć.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze