Dzisiaj (poniedziałek, 5 listopada) w Pisarzowicach odbyły się zawody powiatowe w badmintonie dziewcząt i chłopców.
Dziewczęta
1. SP 1 Kamienna Góra,
2. SP 2 Kamienna Góra,
3. SP Marciszów,
4. SP Pisarzowice.
Chłopcy
1. SP 1 Kamienna Góra,
2. SP Pisarzowice,
3. SP Krzeszów.
4. SP Marciszów.
W obu kategoriach awans do zawodów strefowych wywalczyły drużyny Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze