Reklama

Jedynka na podium

Wczoraj (niedziela, 12 maja) Karkonoska Akademia Siatkówki zorganizowała Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Karpacza. W turnieju wystąpiło 40 zespołów z Karpacza, Szklarskiej Poręby, Jeleniej Góry, Janowic Wielkich i liczna (10 drużyn) reprezentacja SP 1 z Kamiennej Góry.

 

Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach: siatkarskie "2" - rocznik 2008 i młodsi, dziewczynki i chłopcy, siatkarskie "3" - rocznik 2006 - 2007, dziewczynki i chłopcy.

Młodzi siatkarze z jedynki zdobyli 6 medali. Miejsca na podium zajęli: Antonina Olszak i Magdalena Lema - 3 miejsce w kategorii siatkarskich "2" (wystąpiło 13 zespołów),
Aleks Jarczewski, Jakub Andrzejczy i Dawid Niezgoda - 2 miejsce a Kacper Auksztulewicz i Fabian Rogal - 3 miejsce w kategorii siatkarskich "2" (wystąpiło 6 zespołów), Oliwier Zych, Tymoteusz Grzyb, Bartosz Smyda i Korneliusz Olszewski - 1 miejsce a Jakub Borkowski, Bartosz Adamczyk, Fabian Urbański i Oliwier Jarczewski - 3 miejsce w kategorii siatkarskich "3" (wystąpiło 8 zespołów), Katarzyna Pawłowska, Marcelina Majerska, Anna Kulas i Dominika Walczuk - 2 miejsce w kategorii siatkarskich "3" (wystąpiło 13 zespołów).

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama