W dniach 23-26 maja w Głuchołazach odbywał się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej w kategorii czwórek dziewcząt i chłopców. Wśród najlepszych szkół z całego kraju wystąpiła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry.
Młodzi siatkarze, po trzydniowy zmaganiach sportowych, uplasowali się na 15 miejscu (wśród chłopców wystąpiło 17 zespołów). Mistrzostwo zdobyła SP 56 z Łodzi przed SP 4 z Warszawy i SP 29 z Poznania.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze