Wczoraj (poniedziałek, 20 maja) w Świdnicy odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórkach siatkarskich. Zagrała m.in. drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry.
Siatkarze z "Jedynki" wystąpili wśród czterech najlepszych zespołów na Dolnym Śląsku. Mistrzostwo zdobyli po wygraniu 2:0 w setach z SP 26 z Wałbrzycha i SP 3 z Wrocławia. Porażka 1:2 z SP 9 z Legnicy nie przeszkodziła siatkarzom z Kamiennej Góry cieszyć się z mistrzostwa.
Zespół z "Jedynki", który tworzą uczniowie klasy sportowej, awansował do Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 23-26 maja w Głuchołazach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze