Reklama

Jedynka mistrzem województwa

Wczoraj (poniedziałek, 20 maja) w Świdnicy odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórkach siatkarskich. Zagrała m.in. drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry.

 

Siatkarze z "Jedynki" wystąpili wśród czterech najlepszych zespołów na Dolnym Śląsku. Mistrzostwo zdobyli po wygraniu 2:0 w setach z SP 26 z Wałbrzycha i SP 3 z Wrocławia. Porażka 1:2 z SP 9 z Legnicy nie przeszkodziła siatkarzom z Kamiennej Góry cieszyć się z mistrzostwa.

Zespół z "Jedynki", który tworzą uczniowie klasy sportowej, awansował do Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 23-26 maja w Głuchołazach.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama