Na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrane zostały eliminacja do piłkarskiego IV Turnieju Orlika o puchar premiera Donalda Tuska.
W grupie wiekowej 11-12 lat zgłosiły się dwie drużyny z Miszkowic - chłopcy i dziewczynki. Obie awansowały do kolejnej rundy. Chłopcy zagrają 20 września na Orliku nad zalewem, a miejsce turnieju dziewcząt zostanie podane później. Dzisiaj obie drużyny zagrały mecz między sobą.
W starszej grupie (12-13 lat) zgłosiły się tylko drużyny chłopców: FC Pierogi, KS Włókniarz Chełmsko Śląskie, FC Willowa, Jokery Kamienna Góra.
Wyniki spotkań:
Willowa-Jokery 2:1
Pierogi-Włókniarz 1:0
Willowa-Pierogi 2:0
Pierogi-Jokery 2:6
Włókniarz-Willowa 2:2
Jokery-Włókniarz 3:1
Tabela końcowa
1. Willowa
2. Jokery
3. Pierogi
4. Włókniarz
Skład zwycięskiej drużyny: Eryk Pałus, Bartosz Kieżun, Mariusz Mazelon, Nikodem Kumorek, Marcin Kasperski, Mikołaj Plata, Artur Błażej, Alek Mordarski
Kolejny etap rozgrywek odbędzie się na Orliku przy ul. Lubawskiej 22 września. Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 16.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze