Podobnie jak w latach ubiegłych, na przełomie października i listopada, zmieniona została organizacja ruchu na ul. Cmentarnej w Lubawce.
Od 30 października do 3 listopada ulica Cmentarna będzie ulicą jednokierunkową. Można nią wjechać od strony ul. Kościuszki. Wjazd od Bukówki jest niemożliwy.
Zmiana organizacji spowodowana jest wyznaczeniem parkingu wzdłuż ul. Cmentarnej. Pozostawienie samochodu możliwe jest tylko po lewej stronie jezdni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze