Reklama

Jedna porażka

Kinga Bieda i Paulina Tokarska, uczennice Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze, zostały wicemistrzyniami Dolnego Śląska.


Dziewczęta, jako mistrzynie strefy jeleniogórskiej, zagrały dzisiaj (środa, 12 marca) w finale dolnośląskim rozgrywek w tenisie stołowym. Turniej rozegrany został w Brzegu Dolnym. Dziewczęta z ogólniaka pokonały rówieśniczki ze szkół z Legnicy, Żmigrodu, Sycowa i Kłodzka. Przegrały jedynie z reprezentacją szkoły z Polkowic. To właśnie ta porażka spowodowała, że drużyna z Kamiennej Góry zajęła drugie miejsce na Dolnym Śląsku.

Opiekunką dziewcząt była Katarzyna Filip-Murawska.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama