Kinga Bieda i Paulina Tokarska, uczennice Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze, zostały wicemistrzyniami Dolnego Śląska.
Dziewczęta, jako mistrzynie strefy jeleniogórskiej, zagrały dzisiaj (środa, 12 marca) w finale dolnośląskim rozgrywek w tenisie stołowym. Turniej rozegrany został w Brzegu Dolnym. Dziewczęta z ogólniaka pokonały rówieśniczki ze szkół z Legnicy, Żmigrodu, Sycowa i Kłodzka. Przegrały jedynie z reprezentacją szkoły z Polkowic. To właśnie ta porażka spowodowała, że drużyna z Kamiennej Góry zajęła drugie miejsce na Dolnym Śląsku.
Opiekunką dziewcząt była Katarzyna Filip-Murawska.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze