Około 40 wędkarzy wzięło udział w trzynastej edycji Zielonego Szczupaka Bukówki. Amatorów wędkarstwa odstraszyła pogoda. Puchar przechodni trafił do starostwa w Bolesławcu.
W zeszłym roku puchar trafił do Lubawki. W tym zmienił właściciela.

Najwięcej ryb (3 okonie) złowił Piotr Minkus i do niego trafił Puchar Prezesa Koła PZW Lubawka. Na drugim miejscu uplasował się Damian Wasiczko, który jako jedyny przyniósł do zważenia szczupaka. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Dzięgiel (złowił dwa okonie).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze