Jak informują internauci, część Kamiennej Góry spowił dzisiaj (niedziela, 1 kwietnia) gęsty, biały dym.

Mieszkańcy obawiali się, że źródłem zadymienia może być pożar. Okazało się jednak, że przyczyną problemów był jeden komin w jednym z budynków w rejonie ul. Słowackiego. Wydobywający się z niego dym wiatr rozniósł na dużą część miasta.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze