Zwróciliście uwagę na dużą liczbę radiowozów poruszających się z włączonymi sygnałami przez Lubawkę i drogą ekspresową S3?
Uspokajamy. Nic poważnego się nie stało. To tylko kibice jechali na mecz do Poznania. Oddziały prewencji zabezpieczały zorganizowany przejazd fanów.
Dzisiaj o 20:30 Lech Poznań w ramach Ligi Mistrzów podejmować będzie FK Crvena Zvezda.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze