Reklama

Jechali mimo zakazu

Wczoraj (niedziela, 18 marca) na terenie powiatu kamiennogórskiego zatrzymanych zostało dwóch kierowców prowadzących samochody pomimo sądowego zakazu.

 

Po południu w Kamiennej Górze policjanci zatrzymali do kontroli 36-letniego kierowcę forda. Kierujący, mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego, nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Policjanci sprawdzili, że ciąży na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Natomiast w nocy w Lubawce zatrzymany został 22-latek prowadzący opla. Również w tym przypadku kierujący nie miał przy sobie prawa jazdy. Według policyjnych systemów sąd w Legnicy nałożył na 22-latka z powiatu kamiennogórskiego zakaz prowadzenie pojazdów mechanicznych.

Reklama

Obaj zatrzymani odpowiadać będą przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama