Wczoraj (niedziela, 18 marca) na terenie powiatu kamiennogórskiego zatrzymanych zostało dwóch kierowców prowadzących samochody pomimo sądowego zakazu.
Po południu w Kamiennej Górze policjanci zatrzymali do kontroli 36-letniego kierowcę forda. Kierujący, mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego, nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Policjanci sprawdzili, że ciąży na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Natomiast w nocy w Lubawce zatrzymany został 22-latek prowadzący opla. Również w tym przypadku kierujący nie miał przy sobie prawa jazdy. Według policyjnych systemów sąd w Legnicy nałożył na 22-latka z powiatu kamiennogórskiego zakaz prowadzenie pojazdów mechanicznych.
Obaj zatrzymani odpowiadać będą przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze