Reklama

Jasełka w ZSS

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas pełen miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka, które przenoszą nas w bardzo odległe czasy i przypominają, że w Betlejem przyszedł na świat Zbawiciel. W Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze tradycyjnie, w ostatnim dniu nauki przed świętami Bożego Narodzenia, 22 grudnia 2015r. odbyły się Jasełka oraz Szkolna Wigilia.

Uczniowie pod kierunkiem pani Brygidy Budaj przedstawili krótką inscenizację słowno - muzyczną pt. ?Dzisiaj w Betlejem?. Następnie Pani Dyrektor Wioletta Gogolewska, Starosta Kamiennogórski Jarosław Gęborys, Wicestarosta Małgorzata Krzyszkowska, ksiądz Paweł Adres złożyli wszystkim życzenia świąteczne oraz noworoczne. Po pięknych życzeniach przełamaliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do Wigilii.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2016.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama