Święta Bożego Narodzenia to piękny czas pełen miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka, które przenoszą nas w bardzo odległe czasy i przypominają, że w Betlejem przyszedł na świat Zbawiciel. W Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze tradycyjnie, w ostatnim dniu nauki przed świętami Bożego Narodzenia, 22 grudnia 2015r. odbyły się Jasełka oraz Szkolna Wigilia.
Uczniowie pod kierunkiem pani Brygidy Budaj przedstawili krótką inscenizację słowno - muzyczną pt. ?Dzisiaj w Betlejem?. Następnie Pani Dyrektor Wioletta Gogolewska, Starosta Kamiennogórski Jarosław Gęborys, Wicestarosta Małgorzata Krzyszkowska, ksiądz Paweł Adres złożyli wszystkim życzenia świąteczne oraz noworoczne. Po pięknych życzeniach przełamaliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do Wigilii. 
ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2016.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze