W świetlicy w Ogorzelcu odbyły się Jasełka. Wspólne spotkanie mieszkańców odbyło się już drugi raz.
Przedstawienie Jasełkowe przygotowała instruktorka świetlicy Katarzyna Nawój. W zajęciach uczestniczy około czterdzieścioro dzieci, głównie mieszkańców Ogorzelca.
Po Jasełkach kolędy na keyboardzie zagrała Gabrysia Krala. W tym czasie odbyła się degustacja przyniesionych przez mieszkańców potraw.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze