W piątek (20 grudnia) uczniowie klasy III b pod kierunkiem Wiesławy Jarzmik i klasy III c pod kierunkiem Haliny Chmielewskiej przygotowali jasełka z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
Na uroczystość zostali zaproszeni dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce Beata Obrzut, wicedyrektor Bożena Gawor, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie klas kształcenia zintegrowanego.
Zgromadzona publiczność ze wzruszeniem śpiewała znane kolędy i pastorałki. Po przedstawieniu uczniowie rozeszli się na klasowe wigilie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze