W Lubawce trwa Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku stoiska handlowe ustawione są wzdłuż ul. Kamiennogórskiej. Występy odbywają się w sali Domu Kultury.
W tegorocznym jarmarku uczestniczy około 50 wystawców. Oferują świąteczne ozdoby, potrawy. Na stoiskach są też wyroby z drewna.
Występy w Domu Kultury zaplanowane są do godziny 20. W programie prezentacje lokalnych wykonawców.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze