W sobotni poranek (23 lutego) na kamiennogórskim rynku wystawili się rękodzielnicy i sprzedawcy staroci. Podczas kolejnego Jarmarku Staroci i Rękodzieła oferowano przedmioty z ?duszą? oraz kolekcjonerskie.
Na kilku stoiskach na rynku można było nabyć stare monety, pieniądze oraz najróżniejsze stare przedmioty, jak porcelanowe figurki czy lampy. Niestety nie było widać wielkiego zainteresowania, około godziny 10.00 sprzedawców odwiedzili nieliczni kupujący.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze