Reklama

Jan Orzechowski - podziękowanie

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy poparli moją kandydaturę w niedzielnych wyborach samorządowych. Uzyskany wynik, choć nie jest dla mnie satysfakcjonujący, przyjąłem z pokorą i szacunkiem do wyborców. Obecna sytuacja, dla mnie jako urodzonego społecznika, jest bardzo trudna, bo nie potrafię żyć bez aktywnego udziału w życiu naszej lubawskiej społeczności. Z tego właśnie powodu, po niezasłużonym eliminowaniu mojej osoby przez urzędującą Panią Burmistrz, proszę wszystkie przychylne mi osoby, wszystkich którym leży na sercu dobro Gminy, aby 4 listopada, w drugiej turze wyborów poparli kandydaturę Tomasza Kulona.
Myślę, że dzięki temu spotkam się z Państwem przy realizacji tych pomysłów, które wskazywałem w rozmowach przed wyborami. Obserwując układ jaki tworzy się w sejmiku naszego województwa, Nasza Gmina ma szansę na duże wsparcie i myślę, że Tomasz Kulon to wykorzysta.
Jan Orzechowski

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama