Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy poparli moją kandydaturę w niedzielnych wyborach samorządowych. Uzyskany wynik, choć nie jest dla mnie satysfakcjonujący, przyjąłem z pokorą i szacunkiem do wyborców. Obecna sytuacja, dla mnie jako urodzonego społecznika, jest bardzo trudna, bo nie potrafię żyć bez aktywnego udziału w życiu naszej lubawskiej społeczności. Z tego właśnie powodu, po niezasłużonym eliminowaniu mojej osoby przez urzędującą Panią Burmistrz, proszę wszystkie przychylne mi osoby, wszystkich którym leży na sercu dobro Gminy, aby 4 listopada, w drugiej turze wyborów poparli kandydaturę Tomasza Kulona.
Myślę, że dzięki temu spotkam się z Państwem przy realizacji tych pomysłów, które wskazywałem w rozmowach przed wyborami. Obserwując układ jaki tworzy się w sejmiku naszego województwa, Nasza Gmina ma szansę na duże wsparcie i myślę, że Tomasz Kulon to wykorzysta.
Jan Orzechowski
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze