Trwają rozmowy między starostwem a urzędem miasta w sprawie zakresu remontu ul. Kościuszki w Kamiennej Górze.
Po tym jak starosta uzyskała zapewnienie o przyznaniu drugiej promesy popowodziowej samorządowcy rozpoczęli rozmowy o zakresie remontu. Pieniądze trzeba wykorzystać do końca roku. Powiat zdążyłby wymienić nawierzchnię, ale wcześniej trzeba przeprowadzić niezbędne prace przy infrastrukturze podziemnej.
Początkowo plan zakładał rozpoczęcie prac wiosną. Zrezygnowano z niego gdy powiat podjął decyzje o remoncie w pierwszej kolejności drogi Czadrów-Krzeszów. Zarówno starosta Ewa Kocemba, jak i burmistrz Krzysztof Świątek mówią o trwających rozmowach mających pozwolić na możliwie szybkie rozpoczęcie remontu i przeprowadzenie go w najszerszym zakresie. Opóźnienie w rozpoczęciu prac najprawdopodobniej spowoduje, że nie cała ulica zostanie wyremontowana w tym roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze