Państwowa Komisja Wyborcza przygotowała film przybliżający zasady obowiązujące przy ustalaniu wyników wyborów do Senatu.
Zasada jest prosta. Mandat uzyska kandydat, która uzyskał najwięcej głosów.
Przypominamy, głosowanie odbędzie się 15 października (niedziela). W naszym okręgu wyborczym do Senatu kandyduje 6 osób. Na karcie do głosowania należy postawić jeden krzyżyk, przy nazwisku popieranego kandydata.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze