W Miszkowicach trwa remont remizy. Część pieniędzy strażacy ochotnicy pozyskali z zarządu wojewódzkiego OSP.
Podczas remontu odświeżona zostanie elewacja budynku remizy, wymienione zostaną również rynny, okna i brama wjazdowa. Poddasze budynku zaadoptowane na salkę edukacyjną. Miszkowicka OSP pozyskała 11 tys. zł z zarządu wojewódzkiego na zakup materiałów. Resztę kosztów pokryje budżet gminy Lubawka. Prace mają zakończyć się w listopadzie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze