W niedzielę (4 listopada) mieszkańcy Kamiennej Góry oraz miasta i gminy Lubawka będą wybierać burmistrzów. Głosowanie trwać będzie od godziny 7:00 do 21:00.
Na karcie do głosowania będą nazwiska dwóch kandydatów. Głosować można tylko na jednego kandydata, stawiając znak ?X? (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) na karcie do głosowania w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze