Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna,
czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą,
pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz
zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że Ty jesteś, by komuś
przyjść z pomocą, po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje.
Jak dobrze, że jesteś..."
Rodzinny Dom Dziecka "Pocieszanka" Joanny i Waldemara Pociechów wraz z dziećmi
serdecznie dziękuje za przekazanie 1% podatku. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim naszym darczyńcom.
DZIĘKUJEMY!!!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze