Mandatem w wysokości tysiąca złotych ukarany został w czwartek 34-latek jadący hulajnogą elektryczną.
Do interwencji policji doszło w Marciszowie. Policjanci zatrzymali mężczyznę jadącego hulajnogą drogą publiczną. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość mężczyzny. Alkomat pokazał prawie 0,5 promila. Jest to stan po użyciu alkoholu.
Mężczyzna ukarany został mandatem w wysokości tysiąca złotych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze