Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sanikom sp. z o .o. w Lubawce, w związku z podaną przez portal Powiatowa.info informacją o wydostających się z kontenera odpadach, przeprasza za zaistniałą sytuację. Faktycznie, sfotografowany samochód należy do naszej spółki. Jest to pierwszy tego typu sygnał, a nasza firma dzięki reakcji osoby robiącej zdjęcie oraz portalu będzie mogła nie dopuścić do podobnych, karygodnych zaniedbań w przyszłości.
Jako firma działająca na rzecz środowiska naturalnego, włączająca się chętnie w szeroko rozumiane działania ekologiczne, zachęcamy do reagowania na podobne zdarzenia i zgłaszanie ich bezpośrednio do siedziby spółki.
Zarząd spółki Sanikom
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze