Wesołe Podwórka zagościły dzisiaj (środa, 6 sierpnia) przy ulicy Lipowej. Kolejny raz dzieci mogły uczestniczyć w warsztatach teatralnych, a później zagrać w sztuce.
Dzieci pracowały w grupach szykując się do odegrania swoich ról w przedstawieniu. Na zakończenie, dzięki radnej miejskiej Marioli Jaciuk, dzieci otrzymały jabłka. M. Jaciuk w ten sposób oprócz promowania zdrowego trybu życia włączyła się do akcji ?Jedz jabłka na złość Putinowi?.
Jak informuje Marek Dańczak, dyrektor Centrum Kultury, kolejne Wesołe Podwórka odbędą się w przyszłym tygodniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze