Dzisiaj (piątek, 1 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbył się pierwszy z zaplanowanych na luty koncertów. Centrum Kultury zaprosiło na występ Duo Sagi.
Tym razem publiczność nie usłyszała wokalisty. Duo Sagi to polski duet złożony z Krzysztofa Kurnyty (saksofon) i Edmunda Bogacza (gitara).
Muzycy zaprezentowali kamiennogórskiej publiczności aranżacje kilkunastu znanych polskich i zagranicznych utworów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze