I Procesja Pasyjna podążała dzisiaj (niedziela, 13 kwietnia) z Kościoła Matki Bożej Różańcowej poprzez ulice: Parkową, Słoneczną, Skłodowską i Kilińskiego na szczyt Góry Parkowej.
Czternaście stacji odbyło się na ulicach miasta i Górze Parkowej. 15 stacja wraz z modlitwami odbyła się już w kościele.
Wierni weszli na szczyt góry, na której zainscenizowano ukrzyżowanie Pana Jezusa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze