Zarząd LKS Pagaz Krzeszów zaprasza na II Branżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego. W turnieju wystąpią cztery drużyny reprezentujące Powiatową Komendę Policji i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze, Nadleśnictwo Kamienna Góra oraz firmę Joyson Safety Systems z Krzeszowa.
Zawody zostaną rozegrane w formule drużyn mieszanych (dwie siatkarki i czterech siatkarzy na parkiecie) systemem „każdy z każdym”.
Turniej zostanie rozegrany w sobotę 15 października br. od godz. 10:00 w sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze