Reklama

Budowa nowego budynku mieszkalnego w Kamiennej Górze - 15 mieszkań przy alei Wojska Polskiego

6 milionów złotych trafi do budżetu Kamiennej Góry z Banku Gospodarstwa Krajowego na budowę kolejnego domu komunalnego w mieście. Do urzędu miasta dotarła informacja o przyznaniu dofinansowania.

- W przyszłym roku zamierzamy rozpocząć budowę budynku mieszkalnego przy alei Wojska Polskiego 25. Dom powstanie w miejscu zrujnowanej, wysiedlonej kamienicy w śródmieściu. Będzie w nim 15 mieszkań - mówi Janusz Chodasewicz burmistrz Kamiennej Góry.
Samorząd ma już projekt nowego budynku i pozwolenie na jego budowę.
Obecnie miasto Kamienna Góra buduje czterokondygnacyjny dom z 24 mieszkaniami przy ul. Ściegiennego 10. W mieście nie było takich inwestycji od trzech dekad.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama