Urząd Gminy w Kamiennej Górze informuje, że firma Sanikom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Lubawce ul. Zielona 30 przyjmuje nieodpłatnie zużytą folię po kiszonce i sianokiszonce od producentów rolnych z Gminy Kamienna Góra. Folię należy dostarczyć we własnym zakresie od poniedziałku do piątku w godz. 06:00 ? 20:00.
Zaznaczamy, że folia po opróżnieniu z kiszonki i sianokiszonki powinna być oczyszczona z pozostałości.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze