Orzeł Lubawka rozpoczął dzisiaj rundę wiosenną piłkarskiej klasy A. Na boisku w Lubawce podejmował KS II Łomnica.
Dla gospodarzy był to nieudany początek rundy. Co prawda strzelili dwie bramki, ale stracili trzy i przegrali. Na listę strzelców Orła wpisali się K. Musiał, wykonując w 15 minucie rzut karny oraz K. Królak w 65 minucie.
Orzeł Lubawka : KS II Łomnica - 2:3
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze