Propozycją lubawskiego Domu Kultury na ostatnią sobotę majówki było spotkanie z teatrem Jesiotr.
Młodzi ludzie z Wrocławia tworzący teatr improwizacji Jesiotr zaprezentowali lubawskiej publiczności kilkanaście krótkich skeczy- zabaw opartych na improwizacji. Dużą rolę w tworzeniu scenek odgrywała publiczność zapraszana przez artystów do współpracy bardzo często.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze