Znany jest już termin trzeciej edycji festiwalu "Kroniki Odkrywców". Impreza po raz trzeci odbędzie się w Chełmsku Śląskim.
Festiwal to całodniowe wydarzenie poświęcone historii. Na terenie Chełmska organizowane są spotkania, prelekcje, wykłady dotyczące zabytków, turystyki, historii. Działają stoiska lokalnych producentów oraz obiektów i organizacji turystycznych.
Tegoroczna edycja festiwalu zaplanowana jest na 6 września, oczywiście na rynku w Chełmsku Śląskim.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze