Wójt Gminy Podgórzyn Anna Latto
zaprasza na
PODGÓRZYN CUP 2014-
III OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY PODGÓRZYN W PIŁCE SIATKOWEJ AMATORÓW O PUCHAR WÓJTA GMINY
których organizatorem jest Urząd Gminy w Podgórzynie oraz Okręgowe TKKF ?KARKONOSZE? w Jeleniej Górze
Terminy i miejsce
Turniej nr 1
15 czerwca 2014 r. (niedziela) - godz. 11.00 (zawody odbędą się bez względu na pogodę) Boisko do piłki siatkowej na wolnym powietrzu w kompleksie sportowym ?ORLIK? w Ścięgnach
Turniej nr 2
2 czerwca 2014r. (niedziela) - godz. 11.00 (zawody odbędą się bez względu na pogodę) Boisko do piłki siatkowej na wolnym powietrzu w kompleksie sportowym ?ORLIK? w Sosnówce.
Turniej nr 3
13 lipca 2014 r. (niedziela) - godz. 11.00 (zawody odbędą się bez względu na pogodę) Boisko do piłki siatkowej na wolnym powietrzu w kompleksie sportowym ?ORLIK? w Miłkowie.
Zgłoszenia
Zgłoszenia do turnieju ? w dniu turnieju w godzinach 10.30? 10.50
Nagrody
Pierwsze zespoły w każdym turnieju w klasyfikacji zespołów open oraz zespołów Gminy Podgórzyn otrzymują puchary.
Organizator przewiduje PUCHAR WÓJTA GMINY dla najlepszego zespołu z Gminy Podgórzyn biorącego udział w trzech turniejach oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników.
Sprawami organizacyjnymi kieruje przedstawiciel Okręgowego TKKF ?KARKONOSZE? Kolega Marian Mójta? tel. kom.782 496 561; e-mail: [email protected]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze