Reklama

III Mistrzostwa Gminy Podgórzyn w siatkówce

Wójt Gminy Podgórzyn Anna Latto
zaprasza na
 PODGÓRZYN CUP 2014-
III OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY PODGÓRZYN W PIŁCE SIATKOWEJ AMATORÓW O PUCHAR WÓJTA GMINY

których organizatorem jest Urząd Gminy w Podgórzynie oraz Okręgowe TKKF ?KARKONOSZE? w Jeleniej Górze

 

Terminy i miejsce
Turniej nr 1
15  czerwca 2014 r. (niedziela) - godz. 11.00 (zawody odbędą się bez względu na pogodę)   Boisko do piłki siatkowej na wolnym powietrzu w kompleksie sportowym ?ORLIK?  w Ścięgnach

Turniej nr 2
2 czerwca 2014r. (niedziela) - godz. 11.00 (zawody odbędą się bez względu na pogodę) Boisko do piłki siatkowej na wolnym powietrzu w kompleksie sportowym ?ORLIK? w Sosnówce.

 Turniej nr 3
 13 lipca 2014 r. (niedziela) - godz. 11.00 (zawody odbędą się bez względu na pogodę) Boisko do piłki siatkowej na wolnym powietrzu w kompleksie sportowym ?ORLIK? w Miłkowie.

Reklama

Zgłoszenia
Zgłoszenia do  turnieju ? w dniu turnieju w godzinach 10.30? 10.50

Nagrody
  Pierwsze zespoły w każdym turnieju w klasyfikacji zespołów open oraz zespołów Gminy    Podgórzyn otrzymują puchary.
 Organizator przewiduje PUCHAR WÓJTA GMINY dla najlepszego zespołu z    Gminy Podgórzyn biorącego  udział  w trzech turniejach oraz nagrody rzeczowe dla  najlepszych zawodników.

 Sprawami organizacyjnymi kieruje przedstawiciel Okręgowego  TKKF ?KARKONOSZE?  Kolega Marian Mójta? tel. kom.782 496 561;   e-mail:  [email protected]

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama