Współpraca Gminy z inicjatorkami projektu Kobiecanki nawiązana w ubiegłym roku będzie kontynuowana w 2014 roku. Poprzednie dwie edycje zorganizowane początkiem i końcem 2013 roku potwierdzają, że przedsięwzięcie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkanek gminy.
Miło nam poinformować Panie, że już 24 stycznia (piątek) w Karczmie Kamiennej o godz. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie, tym razem w karnawałowym klimacie. Dla Mieszkanek przygotowano szereg atrakcji zarówno dla ducha jak i ciała. Poza poradami dotyczącymi urody, makijażu, a także modowymi trikami Panie będą miały okazje obejrzeć pokaz przygotowania karnawałowych drinków, a także prezentację przekąsek w wykonaniu gospodarzy restauracji, które następnie będzie można zdegustować. Spotkaniu będzie towarzyszyć także oprawa muzyczna we francuskiej atmosferze. Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w inaugurującej Nowy 2014 Rok ? III edycji Kobiecanek Kameralnie w gminie Czarny Bór.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze