Reklama

III edycja Kobiecanek Kameralnie w gminie Czarny Bór

Współpraca Gminy z inicjatorkami projektu Kobiecanki nawiązana w ubiegłym roku będzie kontynuowana w 2014 roku. Poprzednie dwie edycje zorganizowane początkiem i końcem 2013 roku potwierdzają, że przedsięwzięcie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkanek gminy.

Miło nam poinformować Panie, że już 24 stycznia (piątek) w Karczmie Kamiennej o godz. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie, tym razem w karnawałowym klimacie. Dla Mieszkanek przygotowano szereg atrakcji zarówno dla ducha jak i ciała. Poza poradami dotyczącymi urody, makijażu, a także modowymi trikami Panie będą miały okazje obejrzeć  pokaz przygotowania karnawałowych drinków, a także prezentację przekąsek w wykonaniu gospodarzy restauracji, które następnie będzie można zdegustować. Spotkaniu będzie towarzyszyć także oprawa muzyczna we francuskiej atmosferze. Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w inaugurującej Nowy 2014 Rok ? III edycji Kobiecanek Kameralnie w gminie Czarny Bór.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama