Reklama

II pokaz mody

 

W Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbył się dzisiaj II pokaz mody ?Gala 2014?. Za organizację odpowiadał Uniwersytet Trzeciego Wieku, Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze i Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie.

 

W rolę modelek i modelów wcielili się uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej. Pomocą służyli wolontariusze z Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

Zaprezentowane stroje zostały podzielone na kategorie tematyczne. Publiczność mogła podziwiać między innymi stroje wieczorowe, sportowe, suknie ślubne oraz typowo codzienne kompozycje.

 

Na pokaz przygotowany został tomik wierszy ?Modne dylematy?. Trzy wybrane utwory młodej autorki Beaty Aleksiejuk przeczytał dyrektor ZSO Jacek Bruździak. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama