W środę (23 października) nad kamiennogórskim zalewem odbywał się II Dolnośląski Integracyjny Piknik BądźFIT Olimpiad Specjalnych połączony z zawodami kajakowymi.
Uczestnicy mieli do wykonania kilka zadań na stacjach zlokalizowanych na terenie ośrodka. Wszystko w duchu prozdrowotnym.
W pikniku uczestniczyło około 300 osób m.in. z województw: opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego i łódzkiego.
W działania jako wolontariusze włączyli się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze