Dnia 24.03.2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Wygrała Szkoła Podstawowa nr 4 z Bolesławca przed Szkołą Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry.
Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły:
- SP 2 Kamienna Góra
- SP Janowice Wielkie
- SP 4 Bolesłąwiec
- SP Smolnik
Mecze rozgrywane były do 2 setów wygranych setów, do 25 pkt.
Wyniki poszczególnych spotkań:
półfinały:
1. SP Smolnik – SP 2 Kamienna Góra 1 : 2 ( 16 : -22: 13 )
2. SP 4 Bolesławiec – SP Janowice Wielkie 2 : 0 (10 : 20 )
Mecz o III miejsce:
SP Janowice Wielkie – SP Smolnik 0 : 2 ( 17 : 16 )
Mecz o I miejsce:
SP 2 Kam. Góra – SP 4 Bolesławiec 0 : 2 (14 : 10)
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 4 Bolesławiec
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Smolnik
4. Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie
Szkoła Podstawowa nr 4 z Bolesławca uzyskała awans do Finału Zawodów Wojewódzkich.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze