Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka siatkowa – finał strefy

Dnia 24.03.2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wygrała Szkoła Podstawowa nr 4 z Bolesławca przed Szkołą Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry.

Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły:

- SP 2 Kamienna Góra
- SP Janowice Wielkie
- SP 4 Bolesłąwiec
- SP Smolnik

Mecze rozgrywane były do 2 setów wygranych setów, do 25 pkt.

Wyniki poszczególnych spotkań:

półfinały:

1. SP Smolnik – SP 2 Kamienna Góra 1 : 2 ( 16 : -22: 13 )
2. SP 4 Bolesławiec – SP Janowice Wielkie 2 : 0 (10 : 20 )

Mecz o III miejsce:

SP Janowice Wielkie – SP Smolnik 0 : 2 ( 17 : 16 )

Mecz o I miejsce:

Reklama

SP 2 Kam. Góra – SP 4 Bolesławiec 0 : 2 (14 : 10)

Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 4 Bolesławiec
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Smolnik
4. Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie

Szkoła Podstawowa nr 4 z Bolesławca uzyskała awans do Finału Zawodów Wojewódzkich.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama