Dnia 10 stycznia 2023 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się półfinał Strefy Jeleniogórskiej w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Mecz trwał 4 kwarty po 5 min. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa nr 11 z Jeleniej Góry.
Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły:
- SP Mirsk
- SP nr 1 Kowary
- SP 2 Kamienna Góra
- SP 11 Jelenia Góra
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP 2 Kamienna Góra – SP 1 Kowary 14 - 5
SP 11 Jelenia Góra– SP Mirsk 36 - 5
SP 1 Kowary – SP 11 Jelenia Góra 9 – 25
SP Mirsk – SP 2 Kamienna Góra 7 – 13
SP 1 Kowary – SP Mirsk 5 - 12
SP 2 Kamienna Góra – SP 11 Jelenia Góra 13 - 42
Klasyfikacja Końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry
3. Szkoła Podstawowa Mirsk
4. Szkoła Podstawowa nr 1 Kowary
Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry uzyskały awans do finału zawodów strefowych, które odbędą się w Zgorzelcu.
Skład SP 2 Kamienna Góra:
Dąbrowski Marcel, Kielar Gabriel, Kożuch Kajetan, Nowak Eryk, Przychocki Tomasz, Słowiński Miłosz, Śledź Bartłomiej, Węgliński Filip, Wolak Marcin, Zioła Seweryn, opiekun – Marcin Trela
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze