Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka koszykowa chłopców - półfinał strefy

Dnia 10 stycznia  2023 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się półfinał Strefy Jeleniogórskiej w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

 

Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Mecz trwał 4 kwarty po 5 min. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa nr 11 z Jeleniej Góry.

 

Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły:

- SP Mirsk

- SP nr 1 Kowary

- SP 2 Kamienna Góra

- SP 11 Jelenia Góra

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

 

SP 2 Kamienna Góra – SP 1 Kowary 14 - 5

SP 11 Jelenia Góra– SP Mirsk 36 - 5

SP 1 Kowary – SP 11 Jelenia Góra 9 – 25

SP Mirsk – SP 2 Kamienna Góra 7 – 13

SP 1 Kowary – SP Mirsk 5 - 12

SP 2 Kamienna Góra – SP 11 Jelenia Góra 13 - 42

 

Reklama

Klasyfikacja Końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra

2. Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry 

3. Szkoła Podstawowa Mirsk

4. Szkoła Podstawowa nr 1 Kowary

 

Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry uzyskały awans do finału zawodów strefowych, które odbędą się w Zgorzelcu. 

 

Skład SP 2 Kamienna Góra:

Dąbrowski Marcel, Kielar Gabriel, Kożuch Kajetan, Nowak Eryk, Przychocki Tomasz, Słowiński Miłosz, Śledź Bartłomiej, Węgliński Filip, Wolak Marcin, Zioła Seweryn, opiekun – Marcin Trela

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama