Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W kończącym się tygodniu w Białce Tatrzańskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich.

 

We wtorek (13 marca) zawodnicy rywalizowali w biegach stylem klasycznym.

W kategorii dziewcząt z rocznika 2002 (3 km) Amelia Jęczmieniak (ZSOiMS Szklarska Poręba) byał 2, Weronika Mikołajczyk (ZSO Kamienna Góra) zajęła 4 miejsce, Aleksandra Mikołajczyk (ZSO Kamienna Góra) była 10, Weronika Leśniara (ZSOiMS Szklarska Poręba) 16.

W środę (14 marca) odbyły się biegu stylem dowolnym. Amelia Jęczmieniak wygrała rywalizację dziewcząt z rocznika 2002 (5 km), Weronika Mikołajczyk była 11, Weronika Leśniara 15, Aleksandra Mikołajczyk 16.

Reklama

W czwartek (15 marca) rywalizowały sztafety mix. W kategorii dziewcząt z roczników 2002-04 drugie miejsce zajęła sztafeta ZSOiMS Szklarska Poręba, w składzie której biegły Amelia Jęczmieniak i Weronika Leśniara oraz Barbara Skrobiszewska i Wiktoria Zawadziłło.

wyniki za skipol.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama