W kończącym się tygodniu w Białce Tatrzańskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich.
We wtorek (13 marca) zawodnicy rywalizowali w biegach stylem klasycznym.
W kategorii dziewcząt z rocznika 2002 (3 km) Amelia Jęczmieniak (ZSOiMS Szklarska Poręba) byał 2, Weronika Mikołajczyk (ZSO Kamienna Góra) zajęła 4 miejsce, Aleksandra Mikołajczyk (ZSO Kamienna Góra) była 10, Weronika Leśniara (ZSOiMS Szklarska Poręba) 16.
W środę (14 marca) odbyły się biegu stylem dowolnym. Amelia Jęczmieniak wygrała rywalizację dziewcząt z rocznika 2002 (5 km), Weronika Mikołajczyk była 11, Weronika Leśniara 15, Aleksandra Mikołajczyk 16.
W czwartek (15 marca) rywalizowały sztafety mix. W kategorii dziewcząt z roczników 2002-04 drugie miejsce zajęła sztafeta ZSOiMS Szklarska Poręba, w składzie której biegły Amelia Jęczmieniak i Weronika Leśniara oraz Barbara Skrobiszewska i Wiktoria Zawadziłło.
wyniki za skipol.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze