Dnia 15 listopada 2022 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce koszykowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Mecz trwał 2 x 8 min. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa z Lubawki.
Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły:
- SP Lubawka
- SP Krzeszów
- SP 2 Kamienna Góra
- SP 1 Kamienna Góra
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP 2 Kamienna Góra – SP Lubawka 6 - 10
SP 1 Kamienna Góra – SP Krzeszów 0 - 8
SP 1 Kamienna Góra – SP 2 Kamienna Góra 10 – 2
SP Lubawka – SP Krzeszów 14 – 10
SP 1 Kamienna Góra – SP Lubawka 2 - 18
SP 2 Kamienna Góra – SP Krzeszów 9 - 8
Klasyfikacja Końcowa:
1. Szkoła Podstawowa z Lubawki
2. Szkoła Podstawowa z Krzeszowa
3. Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry
4. Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennnej Góry
Szkoła Podstawowa z Lubawki, uzyskała awans do zawodów strefowych, które odbędą się w styczniu 2023 r. w Zgorzelcu lub Jeleniej Górze
Skład SP Lubawka
Bentkowska Iga, Bizoń Maria, Boroń Anastazja, Chęciek Nikola, Czyżowicz Kornelia, Kołodziej Eliza, Lubos Małgorzata, Padelis Martyna, Pilarska Gabriela, Policht Paulina, Sodolewska Małgorzata, opiekun – Danuta Mamak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze