Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - koszykówka - dziewczęta

Dnia 15 listopada 2022 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce koszykowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

 

Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Mecz trwał 2 x 8 min. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa z Lubawki.

 

 Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły:

 

- SP Lubawka

- SP Krzeszów

- SP 2 Kamienna Góra

- SP 1 Kamienna Góra

 

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

 

SP 2 Kamienna Góra – SP Lubawka 6 - 10

SP 1 Kamienna Góra – SP Krzeszów 0 - 8

SP 1 Kamienna Góra – SP 2 Kamienna Góra 10 – 2

SP Lubawka – SP Krzeszów 14 – 10

SP 1 Kamienna Góra – SP Lubawka 2 - 18

SP 2 Kamienna Góra – SP Krzeszów 9 - 8

 

Klasyfikacja Końcowa:

Reklama

 

1. Szkoła Podstawowa z Lubawki

2. Szkoła Podstawowa z Krzeszowa

3. Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry

4. Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennnej Góry

 

Szkoła Podstawowa z Lubawki, uzyskała awans do zawodów strefowych, które odbędą się w styczniu 2023 r. w Zgorzelcu lub Jeleniej Górze

 

Skład SP Lubawka

Bentkowska Iga, Bizoń Maria, Boroń Anastazja, Chęciek Nikola, Czyżowicz Kornelia, Kołodziej Eliza, Lubos Małgorzata, Padelis Martyna, Pilarska Gabriela, Policht Paulina, Sodolewska Małgorzata, opiekun – Danuta Mamak

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama